homeStrona główna | Wersje językowe: plenczde

Skontaktuj się

MG-Hydro
Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.

Międzychodzka 14/33
60-371 Poznań
NIP 7792343037
REGON 300917611

Tel.: +48 61 861 44 58
Fax: +48 61 861 41 62

E-mail: office@mg-hydro.pl

Nasza firma

Firma MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. zajmuje się kompletacja dostaw materiałów do odwodnień mostowych na obiektach inżynieryjnych oraz montażem systemów odwodnień na mostach i wiaduktach. Dostarczamy wysokiej klasy wpusty mostowe, krawężnikowe, nakładki do mostów remontowanych. Oferujemy ponadto lekka deskę gzymsową na mosty i wiadukty w kolorystyce zgodnej z oczekiwaniem inwestora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Ideą firmy MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest kompletacja dostaw , która może zasadniczo skrócić i ułatwić organizacje prac na budowie.

MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest Polską firmą, która powstała na bazie doświadczenia i oczekiwań rynku odwodnień mostów i wiaduktów. Nowoczesna organizacja, sprawna komunikacja, szybkie dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań klienta to kluczowe czynniki wchodzące w skład strategii firmy.

Istotnym celem oraz misja firmy jest uczestnictwo w szybkim rozwoju infrastruktury drogowej w Polsce a co za tym idzie podniesienie jakości użytkowania sieci naszych dróg.

Wszystkie prawa zastrzeżone: MG-Hydro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Projekt i kodowanie: ic.online agencja interaktywna  |  XHTML 1.1